Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn) 7 Şubat’ta sinemalarda!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Polis, şarkıcı kuş, psikopat ve mafya prensesi hakkındaki hikayeyi hiç duydunuz mu? “Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)/Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn)” bizzat Harley tarafından, yalnızca onun anlatabileceği şekilde anlatılan çarpık bir hikaye. Gotham’ın en alçak, narsist kötüsü Roman Sionis ve onun hevesli yardımcısı Zsasz’in Cass adında bir genç kızı hedef göstermesi üzerine, onu arayanlar yüzünden şehrin altı üstüne gelir. Böylece, Harley, Huntress (Avcı), Black Canary (Siyah Kanarya) ve Renee Montoya’nın yolları kesişir. Roman’ı alaşağı etmek uğruna, bu alışılmadık dörtlünün takım olmaktan başka seçeneği yoktur.

Margot Robbie (“Bombshell”, “Once Upon a Time in…Hollywood”, “I, Tonya”) bir kez daha Harley Quinn rolüne dönerken; Mary Elizabeth Winstead (“10 Cloverfield Lane”, TV dizisi “Fargo”) Huntress’i; Jurnee Smollett-Bell (HBO yapımı “True Blood”) Black Canary’yi; Rosie Perez (“Fearless”, “Pitch Perfect 2”) Renee Montoya’yı; Chris Messina (“Argo”, TV dizisi “Sharp Objects”) Victor Zsasz’ı; ve Ewan McGregor da (“Stephen King’s Doctor Sleep”, “Trainspotting” filmleri) Roman Sionis’i canlandırıyor0lar. Sinemaya bu filmle adım atan Ella Jay Basco ise Cassandra “Cass” Cain rolünü üstleniyor.

Cathy Yan’in (“Dead Pigs”) yönettiği, senaryosunu Christina Hodson’ın (“Bumblebee”) yazdığı film DC karakterlerine dayanıyor. Robbie, ayrıca, Bryan Unkeless ve Sue Kroll’la birlikte filmin yapımcılığını üstlenirken; Walter Hamada, Galen Vaisman, Geoff Johns, Hans Ritter ve David Ayer de filmde yönetici yapımcı olarak görev alıyorlar. Yan’e kamera arkasında eşlik eden ekip; görüntü yönetiminde Matthew Libatique (“A Star Is Born”, “Venom”), yapım tasarımında K.K. Barrett (“Her”), kurguda Jay Cassidy (“American Hustle”, “Silver Linings Playbook”) ve Evan Schiff (“John Wick Chapters 2 & 3”), kostüm tasarımında ise Erin Benach’ten (“A Star Is Born”) oluşuyor. Filmin müziği Daniel Pemberton’ın (“Spider-Man: Into the Spider-Verse”) imzasını taşıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı