Şubat ayı boyunca FOXLIFE Pazar Maratonu’nda hangi diziler var?

2 dakikada okuyabilirsiniz

“FOXLIFE, Şubat ayı boyunca en sevilen dizileri her pazar akşamı izleyiciyle buluşturuyor. “9-1-1” 3. sezon, “This Is Us” 4. sezon“Madam Secretary “6. sezon ve “The Resident” 3. sezonuyla FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor.

Acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmaktan sorumlu bir ekibin risklerle dolu hayatını izleyicilere aktaran Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı dizi “9-1-1”, 3. sezon bölümleriyle 2 Şubat Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

“This Is Us”genç ebeveynler Jack ve Rebecca’nın 1980’lerdeki hayatına ve çocukları Kevin, Kate ve Randall’ın bugünkü yaşamlarına odaklanıyor.Emmy dahil olmak üzere bir çok ödülün sahibi olan dizide Pearson Ailesi’nin yıllar içerisinde yaşadığı olaylar ekrana taşınıyor. “This is Us”, 4. sezon bölümleriyle 9 Şubat Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

İzleyicileri politika ve entrikanın iç içe geçtiği karmaşık bir dünyaya götüren dizide, başına buyruk ve güçlü bir karakter olan ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth Faulkner McCord’un hikayesini izlediğimiz dizinin 6. sezonunda profesyonel ve kişisel hayatı arasındaki dengeyi korumaya çalışmasına tanıklık ediyoruz. “Madam Secretary”, 6 sezon bölümleriyle 16 Şubat Pazar günü 15.25’te FOXLIFE kanalında.

Chastain Memorial Hastanesi’nde çalışan bir grup doktorun karşılaştığı vakaları izleyicilerle buluşturan The Resident, 3. sezonun ilk 5 bölümüyle FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor. Hastaları için savaşan doktorların aynı zamanda günlük hayatta karşılaştıkları kişisel zorluklara da değinen dizinin senaristliğini Amy Holden Jones, Hayley Schore ve Roshan Sethi yapıyor. Dizinin başrolünde ise Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Manish Dayal ve Shaunette Wilson yer alıyor. “The Resident” 3. sezon bölümleriyle 23 Şubat Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı