13 Reasons Why Türkiye'de çekilse kimler oynardı?

13 Reasons Why Türkiye'de çekilse kimler oynardı?

13 Reasons Why Türkiye'de çekilse kimler oynardı?

15 04 2017 Tarta Blabar
Tarta Blabar
Tarta Blabar 15 04 2017

13 Reasons Why, vurucu hikayesiyle birlikte son dönemin en çok dikkat çeken gençlik dizisi... Hal böyle olunca üzerine söylenecek de çok söz oluyor. Peki 13 Reasons Whyi bir gün olur da Türkiye'ye uyarlansa hangi karakteri, kim canlandırırdı? Buyurun sohbete!

Hannah Baker - Miray Daner

Fotoğraf: Netflix - Google Images

Yüz hatları ve duru oyunculuğuyla birlikte Miray Daner'i Hannah Baker olarak izlemek sence de harika olmaz mıydı? Hannah'nın inişli çıkışlı ruh halini ve iç dünyasındaki çalkantıları şüphesiz, kusursuz bir şekilde canlandırırdı.

Tony Padilla - Burak Deniz

Fotoğraf: Netflix - Marie Claire

Burak Deniz'e bir kez baktığınızda onu Tony olarak görmek hiç de zor değil. Aynı keskin yüz hatları ve aynı sert bakışlar... Burak Deniz, sence de şahane bir Tony olmaz mıydı?

Clay Jensen - Can Sipahi

Fotoğraf: Netflix - Önem Günal

Can Sipahi, Clay Jensen için bir oyuncu hayal ettiğinizde zihninizde canlanan ilk kişilerden biri olmuyor mu? Soft yüz hatları ve sakin oyunculuğu ile Clay karakterine çok yakışırdı. 

Jessica Davis - Dilan Çiçek Deniz

Fotoğraf: Netflix - Hürriyet

Okulun popüler kızı Jessica Davis'i kimin canlandırabileceğini düşündüğünüzde aklınızda beliren ilk yüzlerden biri kesinlikle Dilan Çiçek Deniz'in yüzü olacaktır. Sence de harika olmaz mıydı?

Justin Foley - Alperen Duymaz

Fotoğraf: Netflix - Kanal D

13 Reasons Why'ın asi ve serseri çocuğu Justin Foley için bir isim düşünüldüğünde Alperen Duymaz gibi baskın bir isim geliyor akla... Alperen Duymaz, şahane bir Justin olurdu!

Alex Standall - Aytaç Şaşmaz

Fotoğraf: Netflix - TAFF

Alex Standall için akla gelen ilk isimlerden biri Aytaç Şaşmaz oluyor. Fiziksel olarak andırmasının yanı sıra Alex'in tavırlarını da Aytaç Şaşmaz'da hayal etmek hiç zor değil.

Zach Dempsey - Çağatay Ulusoy

Fotoğraf: Netflix - GQ

Okulun en havalısı, basketbol takımının gözbebeği Zach Dempsey'i canlandıracak kişi de, en az onun kadar havalı bir isim olmalı dedik ve gözümüzün önünde beliren ilk isim Çağatay Ulusoy oldu. Sence de harika olmaz mıydı?

Bryce Walker - Anıl Tetik

Fotoğraf: Netflix - Google Images

Okulun belalısı ve arka sıralarda durmasına rağmen en tehlikelisi Bryce Walker içinse Anıl Tetik şahane bir seçim olmaz mıydı? 

Tyler Down - Berkay Hardal

Fotoğraf: Netflix - Google Images

Okulun stalker ismi Tyler Down denince gözümüzün önünde İstanbullu Gelin'in Murat'ı Berkay Hardal'ın belirmesi bir tesadüf olmasa gerek? Berkay Hardal, kesinlikle iyi bir Tyler olurdu.

Marcus Cole - Hilmi Cem İntepe

Fotoğraf: Netflix - Kanal D

Okulun bir diğer tehlikeli ve asi ismi olan ama göz boyama konusunda bir dünya markası haline gelen Marcus Cole için Hilmi Cem İntepe'den daha iyi bir seçenek olamaz!

Ryan Shaver - Emre Bey

Fotoğraf: Netflix - Kanal D

Kıvanç Ertüm; edebiyat tutkunu, okul dergisi için her şeyi yapmaya hazır olan Ryan Shaver karakterine çok yakışırdı!

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?