Seçimlerde N’oluyo?

4 dakikada okuyabilirsiniz

 

7 Haziran Türkiye Genel Seçimleri öncesi kanallar hazırlıklarını yaptı. sandık başında vazifesini yerine getiren vatandaşlar ilk iş olarak evlerine gidip, televizyonlarını açıp sonuçları heyecanla takip etmeye başlayacak. Peki hangi kanalda ne var, kanallar genel seçimler için bizlere neler hazırlamış? hep birlikte bir bakalım;

 

 

TRT

7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ait anlık sonuçlar, TRT’nin 17:00’de başlayacak “Seçim Özel” programının yanı sıra Trt’nin hazırladığı http://trtsecim.com/ adresinden takip edilebilecek. YSK’nın yayın yasağını kaldırmasıyla birlikte anlık sonuçların görüntüleneceği TRT Seçim sayfası, tüm seçim çevrelerinden gelen sandık sonuçlarını milyonlarca ziyaretçisine tek bir ‘tık’la ulaştıracak. 2011 yılında gerçekleştirilen Genel Seçim sonuçlarıyla karşılaştırmalı olarak yayınlanacak sandık sonuçları, TRT Seçim sayfası ziyaretçilerine özel olarak hazırlanan panelde canlı olarak takip edilecek. TRT, siyasi partilerin oy dağılımlarının yanı sıra milletvekili olmaya hak kazanan adayları da flaş haberlerle duyuracak. Kazanan adayların kim olduğuna dair bilgiler de fotoğraflarla beraber TRT Seçim ziyaretçilerinin bilgisine anlık olarak sunulacak.

 

Seçim Özel – Pazar – 17:00

http://www.trtsecim.com/ 

 

 

FOX

İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal ile “Seçim 2015” Programı ile FOX bu yıl yine iddialı. Gerçek veriler ve oy dağılımları, uzman yorumları ile FOX’ta olacak. Seçim 2015 programı ile FOX, Türkiye’de bir ilke imza atacak bir sürprize de hazırlanıyor.

 

Seçim 2015 – Pazar – 19:00

 

 

CNN TÜRK

Seçim günü Haber Merkezi’nin kapılarını cnnturk.com’da açacak olan CNN TÜRK, seçim heyecanını da özel canlı yayını ile aktaracak. CNN TÜRK canlı yayını televizyonda sürerken, CNN TÜRK Haber Editörü Cansel Poyraz Akyol ve Ekonomi Editörü Cem Seymen haberin mutfağından, canlı yayın anında kamera arkasında yaşananları, editörlerin haber temposunu, rejideki canlı yayın heyecanını, dakika dakika seçim sonuçlarını ve sıcak haberleri, reklam arasında konuklarla nelerin konuşulduğunu, il il yapılacak canlı muhabir bağlantılarıyla bölgedeki seçim heyecanını cnnturk.com İnteraktif TV seçim özel yayınında an be an cnnturk.com/secimozel sayfasında görüntüleyecek. Cnnturk.com’a özel yayında, seçim sonuçları hem CNN TÜRK habercileri ve çalışanlarıyla hem de özel konuklarla yorumlanacak.

Türkiye’nin Seçimi – Pazar – 16:00

 

 

STAR

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni; Nazlı Çelik Bilgili, Tarhan Erdem ve konuklarıyla, 8 Haziran Türkiye’sini konuşacak. Programda; hızlı ve ayrıntılı sonuçlar, özel grafiklerle ekrana gelecek. Seçim özel programının konukları; Mehmet Barlas, Mustafa Karaalioğlu, Murat Yetkin, Fikret Bila, İsmet Berkan, Mehmet Teskan ve Ali Bayramoğlu.

 

STAR’da Seçim – Pazar – 18:30

 

 

Show Tv

İlk kez kullanılacak olan sanal uygulamalar eşliğinde İstanbul’dan Ankara’ya İzmir’den Diyarbakır’a Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar, en doğru anlık sonuçlar, AK Parti, CHP, MHP ve HDP Genel Merkezlerinden son dakika gelişmeleri, anlaşılır grafikler eşliğinde analizler yorumlarlarla Seçim 2015 Programını Ece Üner ve Melih Altınok sunacak.

 

Seçim 2015 – Pazar – 17:00

 

 

ATV / A Haber

13:00’de A Haber’de başlayacak olan Seçim Özel programı, sonrasında saat 17:00’de İki kanalda da ortak yayına devam edecek. Seçim Özel programında seçim yasakları kalktıktan sonra anlık sonuçlar paylaşılacak. 

 

Seçim Özel – Pazar – 13:00 A Haber

Seçim Özel – Pazar – 17:00 A Haber ATV ortak yayın.

 

 

Kanal D

7 Haziran 2015 Genel Seçimlerine en hızlı sonuçlar, en doğru tahmin, en objektif analizlerle yayınlayacak olan Kanal D’nin Seçim 2015 programını Cüneyt Özdemir ve Serdar Cebe sunacak.

 

Seçim Özel – Pazar – 18:00 Kanal D

 

 

NTV

Oğuz Haksever ve Ahmed Arpat’ın sunuculuğuyla ekranlara gelecek Seçim 2015 programında Erhan Ertürk ve Seda Öğretir en hızlı sonuçları, Bekir Ağırdır en anlaşılır analizleri, parti merkezleri, kritik iller, yayın yönetmenleri ve uzmanlar ile Seçim 2015, izleyenlerine kapsamlı bir seçim programı sunuyor.

 

Seçim 2015 – Pazar – 16:30

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı