İlk Öpücük'ten ilk kareler, son bilgiler!

İlk Öpücük'ten ilk kareler, son bilgiler!

İlk Öpücük'ten ilk kareler, son bilgiler!

17 04 2017 Tarta Blabar
Tarta Blabar
Tarta Blabar 17 04 2017

Ekranların sevilen oyuncuları Murat Yıldırım ve Özge Gürel’in başrolünü paylaştığı Romantik Komedi türünceki İlk Öpücük’ten ilk kareler ortaya yayınlandı. Özge Gürel ve Murat Yıldırım, enerjileri ile dikkat çekti.

Fotoğraf: LucyRed

İlk sinema filminde Bahar karakteriyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Özge Gürel, samimi bir hikayenin içinde yer almaktan mutlu olduğunu vurgulayarak "Romantik komediyi çok seviyorum. O yüzden benim için müthiş güvenli bir alan ve bundan keyif alıyorum. Kiraz Mevsimi’nde 60 bölüm romantik komedi oynadım. İlk filmimde o yüzden rahat ediyorum. Hem sinemada da bunu yapmayı çok istiyordum," dedi.

Fotoğraf: LucyRed

Filmde kasabanın çapkını Hakan rolünü üstlenen Murat Yıldırım ile çok güzel bir kimya yakaladıklarını belirten Özge Gürel "Oyuncuların kimyası günlük hayatta iyi olsa bile bazen ekrana geçmiyor. Bir şekilde aslında tipolojik olarak da bir kimyaya ihtiyaç var. Ama biz bu konuda şanslıyız Murat’la hem tipololjik olarak, hem de kamera arkası kimyamızın çok uyuştuğunu düşünüyorum. Gelen duyumlar da öyle, biz de çok iyi hissediyoruz. Bence şahane oldu," cümleleriyle memnuniyetini dile getirdi. 

Fotoğraf: LucyRed

İlk Öpücük filminde geçirdiği kaza sonucunda hiçbir şeyi hafızasında tutamayan Bahar’ın (Özge Gürel) kasabanın hızlı çapkınlarından Hakan (Murat Yıldırım) ile tanıştıktan sonra gerçek aşk ile şekillenen hayatı anlatılmaktadır. Kaza sonrasında her yeni güne iki yıl öncesinden başlayan Bahar, babası ve ağabeyi tarafından kendisinin mutluluğu için yaratılan sahte dünyada hep aynı 24 saatlik zaman dilimini yaşamaktadır. Bahar’ı görür görmez ona tutkuyla bağlanan Hakan ise, her gün onu yeniden kendisine aşık etmek zorunda kalacaktır.

Fotoğraf: LucyRed

Başarılı oyuncuların da bir araya geldiği filmde Cezmi Baskın, Hayrettin, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman, Erol Aksoy, Birsen Dürülü, Hakan Akın gibi popüler isimler de yer alıyor.

Fotoğraf: LucyRed

Filmin senaryosunu İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi fenomen dizilerde imzası olan Çağlar Yurt kaleme aldı. İlk Öpücük’ün sinemalarda dağıtımını Warner Bros Türkiye yapacak. İlk Öpücük’ün 2017 sonbaharında vizyona girmesi planlanıyor.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt