Cesur ve Güzel'i sevenlerin puhutv'de izleyebileceği 10 yapım!

Cesur ve Güzel'i sevenlerin puhutv'de izleyebileceği 10 yapım!

Cesur ve Güzel'i sevenlerin puhutv'de izleyebileceği 10 yapım!

18 04 2017 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 18 04 2017

Bu sezonun en çok sevilen işlerinden biri olan Cesur ve Güzel, hem televizyon izleyicisi hem de puhutv izleyicisinin gözdelerinden... Cesur ve Sühan’ın aşkı, Korludağ’da yaşanan entrikalar ve her bölüm farklı bir tarafını gördüğümüz sırlar izleyicisini dizinin hikayesine ve karakterlerine biraz daha bağlıyor. Bu noktadan yola çıkarak puhutv’de Cesur ve Güzel sevenlere birbirinden farklı on yapım önermek istedik. Buyurun beraber bakalım, listede size uyan bir şey kesin vardır!

Not: Görsellerin üzerine tıklayarak istediğiniz diziyi-filmi inceleyebilir, izleyebilirsiniz.

1- Farklı bir aşk hikayesi izlemek isteyenler: Bir Küçük Eylül Meselesi


Fotoğraf: Ay Yapım

Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olduğu Bir Küçük Eylül Meselesi, son zamanların en dikkat çeken yerli filmlerinden olmayı başardı. İnişli çıkışlı bir aşk hikayesi izlemek isteyenler; Cesur ve Güzel’in tatlı, sevgi dolu sahnelerini sevenler kesinlikle göz atmalı...

2- Yeni ve yükselen bir dizi izlemek isteyenlere: Fazilet Hanım ve Kızları


Fotoğraf: Star TV

Entrika, aşk, tutku, imkansızlıklar ve daha fazlası! Nazan Kesal, Çağlar Ertuğrul, Mahir Günşiray, Afra Saraçoğlu ve Deniz Baysal’ın başrollerinde olduğu dizi emin adımlarla yoluna devam ediyor. “Ben Tahsin Korludağ’ın entrikalarına bayılıyorum!” diyenleri Fazilet Hanım’la tanışmaya bekliyoruz. 

3- Nostaljik ve unutulmaz bir aşk izlemek isteyenlere: Sultan


Fotoğraf: Arzu Film

Türkan Şoray ve Bulut Aras’ın başrollerinde olduğu Sultan’ın hikayesinin bir tarafı komik, bir tarafı da fazlasıyla hüzünlü... Cesur’un kimi zaman kahkaha attıran hallerini, Sühan’a olan aşkını değişik şekillerde dile getirmesini sevenler ve yeni nesilden henüz bu harika filmle tanışmamış olanlar kesinlikle Sultan’a göz atmalı! Şener Şen’in efsane tiplemesi ve kadronun güzelliği ise işin bonusu...

4- Entrika ve macerayı harmanlayan bir dizi izlemek isteyenlere: Eski Hikaye


Fotoğraf: Trt 1

Buğra Gülsoy, Sermet Yeşil, Funda Eryiğit ve Murat Daltaban’ın başrollerinde olduğu Eski Hikaye’nin farklı hikayesi ve ilgi çekici karakterleri kadar kurulan sofraları da aklımızda kaldı. Sühan’ın el emeği göz nuru çalışmalarının, tabloların ve Korludağ’da yapılan güzel organizasyonların aklımızda kaldığını düşünecek olursak Eski Hikaye’yi izlemenizi ve belki de yayınlandığı zaman gözden kaçırdığınız diziye bir şans vermenizi öneririz.

5- Kült bir aşk ve çift hikayesi izlemek isteyenlere: Fosforlu Cevriyem


Fotoğraf: Acar Film

"Üvey annesinden nefret eden Necla, bir gece öldürülen babasının cinayetini üzerine alır ve büyük bir mücadeleye başlar." Bu mücadele size de Cesur’un babasının intikamını almasını hatırlatmadı mı? Üstüne üstlük bir de başrollerinde Türkan Şoray ve Tanju Gürsu var! İzlemeyen acil izlemeli, izleyenler de bir kez daha göz atmalı...

6- “Aşk engel tanımaz!” diyen bir dizi izlemek isteyenlere: Fatih Harbiye


Fotoğraf: Show TV

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün aşklarının filizlendiği, yayınlandığı dönemde ailelerin arasında yaşanan düşmanlıktan dolayı imkansız bir aşkın hikayesini izlediğimiz Fatih Harbiye “Aşkın önünde kim durabilir?” cümlesinin cevabını verir gibiydi. Peyami Safa’nın Türk Edebiyatına bir armağanı olan Fatih Harbiye’nin ters köşeleri, Cesur ve Güzel sevenlere ilgi çekici gelebilir.

7- “Aradığım şey biraz daha fazla macera!” diyenlere: İçerde


Fotoğraf: Show TV

İçerde’yi televizyondan takip edemiyor musun? Ya da yeni dizi olarak bu sene sadece Cesur ve Güzel’e mi başlayabildin? O zaman Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın başrollerinde olduğu İçerde’ye göz atmalısın! “İlk bölümleri izledim, gerisi yok!” diyenlerdensen puhutv’de tüm bölümler seni bekliyor.

8- “Eski aşklar, özlem ve hüzün!” temalı bir şey izlemek isteyenlere: Kendime İyi Bak


Fotoğraf: Uğur Film

İki kadının arasında kalan bir erkek son kararını nasıl verir? Aşk insana nasıl kararlar verdirir? Başrollerinde Aslı Tandoğan, Begüm Birgören ve Çağdaş Onur Öztürk’ün yer aldığı ‘Kendime İyi Bak’ tıpkı Cesur ve Güzel gibi aşk ve dramı kendi içinde çok güzel şekilde harmanlayan bir yapım... İzlerseniz seveceğinizi düşünüyoruz.

9- “Müzikleri akılda kalıcı, içe işleyen bir hikaye!” isteyenlere: Kırık Bir Aşk Hikayesi


Fotoğraf: Alfa Film

Yasak bir aşk hikayesi, iç acıtan bir final ve Türk sinemasının en nadide örneklerinden biri... Kadir İnanır ve Hümayra’nın başrollerinde olduğıu Kırık Bir Aşk Hikayesi bir kasabada geçmesi ile Korludağ’ın atmosferini hatırlatmıyor mu? Henüz izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz.

10- “Cesur’un hikayesinde daha sert bir şey!” isteyenlere: Üçüncü Sayfa


Fotoğraf: Mavi Film

Zeki Demirkubuz’un en başarılı filmlerinden biri olarak kabul edilen Üçüncü Sayfa; ters köşeleri, mafya göndermeleri ve gerçekçiliği ile iyi bir yerli dizi izleyicisinin kesinlikle göz atması gereken bir yapım... Başak Köklükaya ve Ruhi Sarı’nın performansları ise akıldan uzun süre çıkmayacak kadar iyi...

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?