Ay Yapım Hizmet İhracatçıları Birliği Tarafından yeniden birinci seçildi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen 2019 yılının hizmet ihracatçılarına verilen ödüller sahiplerini buldu. Kurumun, Türkiye genelinde en çok ihracat yapan firmalara sektörlerine göre verdiği ödüllerde, ihracatındaki yüksek oranlarıyla ‘Filmcilik, Eğlence ve Diğer Kültür Hizmetleri Sektörü’ birinciliğini bu yıl da Ay Yapım göğüsledi.

Her yıl düzenlenen ödül töreniyle o yılın hizmet sektörü ihracatına en çok katkıda bulunarak sektörü Türkiye ekonomisinin ve istihdamının önemli güçlerinden biri haline getiren şirketleri seçen Hizmet İhracatçıları Birliği, geçtiğimiz günlerde 2019 yılı boyunca gösterdikleri gayretlerden ötürü 18 kategoride ilk üçe giren 54 firmayı ödüllendirdi.

Ürettiği film ve dizilerle sektörün önde gelen yapım şirketlerinden biri haline gelen ve her yıl başarılarını katlayarak ilerleyen Ay Yapım, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından ‘Filmcilik, Eğlence ve Diğer Kültür Hizmetleri’ kategorisinde birinci seçilerek, bu prestijli ödüle bir kez daha layık görüldü.  Pandemi sebebiyle canlı olarak gerçekleştirilemeyen ‘2019 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları’ etkinliğinin yerine ödüller bir kısa film eşliğinde firmalarla buluşuyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.