Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Nur Yerlitaş!

Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Nur Yerlitaş!

Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Nur Yerlitaş!

20 04 2017 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 20 04 2017

Hülya Avşar, her hafta ağırlayacağı konuklarına herkesin beklediği soruları değil, kimsenin sormaya cesaret edemeyeceği; en çok merak edilen soruları soruyor. “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki programının konuğu ise Nur Yerlitaş...


Fotoğraf: Star TV

Nur Yerlitaş eski dostu “İçimdeki kadınlardan birisin!” dediği Hülya Avşar’ın karşısında çok heyecanlı olduğunu itiraf ederken sanat dünyasının ünlü isimleriyle yaşadığı unutulmaz anılarını da anlattı. “Paramız yetmedi Seda Sayan’a sadece ön tarafı taşlı elbise yapabildik, klip çekiminde Seda’ya “arkana dönme” diye bağırdım durdum. Arkasını dönse rezillik ortaya çıkacaktı” diye konuştu.


Fotoğraf: Star TV

Yerlitaş, butik işini yaparken en büyük hayalinin atölye sahibi olmak istediğini söylerken; yıllar önce Milano’da ünlü bir mağazanın vitrininin önünde kıyafetlere bakarak ağladığını itiraf etti. Nur Yerlitaş, en büyük hayalinin şarkıcılık olduğunu söylerken geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’dan oyunculuk teklifi aldığını ağzından kaçırdı. “Cem beni affetsin” diyen Yerlitaş, ünlü komedyenin yaz ayında çekeceği “Arif v 216” filminden teklif aldığını söyledi. “Cem Yılmaz’a bayılırım” diyerek de oyunculuğa  yeşil ışık yakmış oldu.


Fotoğraf: Star TV

Nur Yerlitaş, yıllardır birlikte çalıştığı Sibel Can ve Ajda Pekkan’la ilgili neler anlattı? Orhan Gencebay’dan albüm teklifi geldi mi? En büyük hayali şarkıcı olmak isteyen ünlü modacı, Orhan Gencebay’dan neden çekindiğini söyledi? Nur Yerlitaş’ın aşka bakışı nasıl? Evlenmek istiyor mu? Ekranların Nurella’sı ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programını kaçırmayın.

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt