Blutv’nin Çok Sevilen Dizisi ‘Bonkis’, 2. Sezonunun Tüm Bölümleriyle Bugün Yayında!

1 dakikada okuyabilirsiniz

‘Bonkis’ ekibi kış ayazında sıcak yaz günlerini yaşatırken bolca neşe vaat ediyor.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, ilk sezonuyla çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizisi ‘Bonkis’, kepenkleri indirse de izleyicilerini yeni bir yolculuğa çıkarmak için 2. sezonuyla geliyor.

Deniz Tezuysal’ın yaratıcısı olduğu ve de aynı zamanda başrollerinde yer aldığı dizi, renkli, eğlenceli ve umut verici yeni sezonunun tüm bölümleriyle bugünden itibaren BluTV’de yayında.

Popüler kültürdeki pek çok özgün ve de sevilen kadın tiplemesine selam ederek kendine ayrı bir yer açan Deniz’in (Deniz Tezuysal) rehberliğinde modern dünya kadınının problemlerini anlatan BluTV’nin sevilen dizisi ‘Bonkis’, 2. sezonuyla bugün geri dönüyor.

Bugün saat 19.00’da tüm bölümleriyle izleyiciyle buluşacak olan ‘Bonkis’in yeni sezonunda Deniz ve arkadaşları feminist pavyon girişimi sonrasında direksiyonu Bozcaada’ya kırıyorlar. Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Öykü Naz Altay ile Sergen Deveci’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, bu sezon yönetmen koltuğunda ise Michael Önder’in oturduğu ‘Bonkis’in yeni bölümlerinde ekip yine kendini birbirinden sıra dışı ve de eğlenceli serüvenlerin içinde bulacak. Kışın soğuk günlerini unutturacak kadar sıcak, renkli, neşeli ve de umut verici bir hikaye sunan ‘Bonkis’in 2. sezonu yine bolca kahkaha vaat ediyor.

‘Bonkis’ bugün saat 19.00’da tüm bölümleriyle sadece BluTV’de.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.