Cesur ve Güzel: Cesur ve Sühan aşklarının arkasında durdu!

Cesur ve Güzel: Cesur ve Sühan aşklarının arkasında durdu!

Cesur ve Güzel: Cesur ve Sühan aşklarının arkasında durdu!

21 04 2017 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 21 04 2017

Cesur ve Güzel’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde Cesur ile polis arasındaki soluksuz kovalamacada Sühan, sevdiği adamın yanında yer aldı. Uzun zamandır aralarındaki fırtına dinmeyen âşıklar, Cesur’un suçsuzluğunu kanıtlamak için gerçek suçlunun peşine birlikte düştü.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı ‘Cesur ve Güzel’in dün akşam yayınlanan bölümünde annesini öldüren Salih’in katili olmakla suçlanan Cesur, çareyi kaçışta ve gerçek suçlunun peşine düşmekte buldu. Tüm şüphelerin üzerinde toplandığı Cesur, beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Sühan, sevdiği adamın yanında yer aldı ve savcıyı da oyuna getirerek Cesur’a yardım etti. Kalbi paramparça olan Cesur, sevdiği kadının aşkında güç buldu. Cesur’u kaybetme korkusuyla yüzleşen Sühan ve Cesur’un dağ evindeki duygusal anları izleyicilerin beğenisini topladı.

Salih’in katili olarak birinci şüpheli haline gelen Cesur, gerçek suçlunun peşine düştü. Cesur ve Sühan’ı anbean takip eden Rıza, Cesur’un, cinayet gününün tek tanığına ulaşmaması için elinden geleni yaptı. Ancak tesadüfen Mihriban’ın karşısına çıkan bu tanık sayesinde Cesur’un suçsuzluğu kanıtlandı. Yeni bölümde asıl katilin Tahsin Korludağ olduğu ortaya çıkacak mı sorusunun cevabı heyecanla beklenecek.

Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde Cesur ve Sühan, Salih’i öldürenin Tahsin Korludağ olduğunu öğrenecek mi, merdivenlerden düşen Cahide’yi nasıl tehlikeler bekleyecek gibi sorular cevap bulacak.

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?