Dönerse Senindir TV’de ilk kez Digiturk’te!

Dönerse Senindir TV’de ilk kez Digiturk’te!

Dönerse Senindir TV’de ilk kez Digiturk’te!

21 04 2017 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 21 04 2017

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, Türk sinemasının en iyi yapımlarını izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. 2016’nın öne çıkan romantik komedi yapımlarından olan, Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen’in başrollerini paylaştığı “Dönerse Senindir” 22 Nisan Cumartesi 22:00’da televizyonda ilk kez beIN MOVIES TURK ekranında yayınlanacak.

En iyi ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, Türk sinemasının en yeni ve başarılı örneklerini izleyenlerinin evlerine taşımaya devam ediyor. Aralık 2016’da vizyona giren ve geçtiğimiz sezonun en iddialı romantik komedi filmlerinden biri olan “Dönerse Senindir” filmi TV’de ilk kez 22 Nisan Cumartesi 22:00’da beIN MOVIES TURK kanalında olacak.

Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, başrollerinde Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen gibi önemli isimlerin yer aldığı filmde aşk acısının en romantik hali konu ediliyor. Ayrılık sonrası yaşanan depresyonun ardından sevgiliyi geri döndürme çabalarını komik bir dille anlatan yapım; Mehmet’in hayatının aşkı Selin'den (Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için, Defne'yle (İrem Sak) birlikte işbirliğini konu alıyor. beIN MOVIES TURK, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapımlarını yayınlamaya devam edecek.

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt