Masumlar Apartmanı Zirveyi Bırakmıyor

1 dakikada okuyabilirsiniz

TRT 1’in yayınlandığı günden itibaren gününün birincisi olan başarılı dizisi Masumlar Apartmanı, dün akşam yayınlanan bölümüyle zirveyi yine kimseye bırakmadı. Önceki akşam yayınlanan bölümüyle heyecanı bir an düşmeyen dizi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı; AB’de 15.79 ABC’de 15.04 TOTAL’de ise 12.04 reyting alan dizi, tüm kesimlerce ilgiyle takip ediliyor.

Bu hafta neler oldu?

Safiye, dünya için küçük, kendi için büyük olan o ilk adımı atmıştır artık. Ev halkı Safiye’nin değişimiyle yıllardır belki de ilk kez umutlanır. Yukarıda ise hiç umulmadık biri, günlüğe bakar ve Naci’nin hastalığını öğrenir. Ege ise Neriman’la arasını düzeltme çabası içindedir ancak Neriman karşılık vermez. Ancak ikisinin arasındaki durumu fark eden biri, Ege ve Neriman’ı bir araya getirmek için bir hamle yapar. İnci, Han’dan sakladığı sırrı daha fazla içinde tutamaz ve itiraf eder. Bunu öğrenen Han, öfkesini dizginleyemez. Safiye ise sözleştikleri saatte, apartmanın girişinde heyecanla Naci’nin gelişini bekler.

Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümü 16 Şubat Salı günü yayınlanacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.