Model’in “Antidepresan Gülümsemesi” şarkısını hangi dizi sahnelerine yakıştırdık?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Şimdilerde dağılmış olsa da en güzel şarkılarıyla hep hafızamızda kalacak olan Model grubu, aşk acısı çekmek için ideal şarkıların sahibi! Peki yine Model’in efsane şarkılarından biri olan Antidepresan Gülümsemesi’ni hangi dizi sahnelerine yakıştırdık? Önce şarkımızı dinleyelim.

Peki hangi dizi sahneleri bize bu şarkıyı hatırlattı?

1- “Tozludere’de değilsin!”

Bazen söylemek istemediğimiz sözler birden dudaklarımızdan dökülür ve engel olamayız. Mira’nın durumu da tam olarak böyleydi. Hırsını çıkarmak isterken, Yaman’ı darmadağın ettiğini çok sonra anladı. “Kimse seni dinlemiyorken konuşmak kolaydır.”

2- “Seninle vedalaşmaya geldim…”

Kerem’in Zeynep’e veda ettiği o anları unutmak mümkün mü? “Ayrılık da sevdaya dahil,” demiş şair, işte Zeynep ve Kerem bu sözü yaşadı o anlarda… “Başımı yaslasaydım omzuna, ağlasaydım, öpüp koklasaydım. Yapamadım.”

3- “Hiçkimsesin artık benim için!”

Hayat’ın sırrının ortaya çıkmasının ardından yaşanan nefrete karışan aşk… O anları unutmak mümkün mü? “Kafamda durmadan bağırıp çağıran bir yabancının sesi… Yüzümde kocaman, yalandan bir antidepresan gülümsemesi…”

4- “Ben ayrılmak istiyorum.”

Koray, Sevda’nın yanında kaldıkça ona zarar verdiğini düşünüyordu. Bu da onu bir ayrılığa doğru sürükledi. “Her canın yandığında ara derdim yine beni… Yapabilseydim gözyaşlarını yine silerdim. Diyemedim.”

5- “Artık seni sevmiyorum!”

Savaş ve Nazlı’nın zoraki bir ayrılığın kollarına sürüklendiği bu anları nasıl unutalım? “Böyle gitme nolur, biraz  yanımda otur diyemedim.”

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.