“Sefirin Kızı” Fanlarından Engin Akyürek Ve Tuba Büyüküstün’e Görülmemiş Destek

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı, Star Tv’nin milyonların gönlünde taht kuran ‘Sefirin Kızı’ dizisinin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün 36’dan fazla farklı ülkede fanların sosyal medyada attıkları tweet’lerle gündeme girerek bir ilke imza attılar.

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün fanları, ‘Sefirin Kızı’ dizisi için uluslararası TT çalışması başlattı. Gürcistan, Ukrayna, Kazakistan, Rusya, Şili, Arjantin, Filipinler, ABD, İspanya, Hindistan, Polonya, İran, Brezilya, Latin Amerika, Kanada, Fransa, Suudi Arabistan, Endonezya, Avusturalya, İngiltere, Libya ve Çek Cumhuriyeti başta olmak üzere 36’dan fazla ülkede en çok konuşulanlar listesinde TT oldu. Fanlar tarafından paylaşılan #EnginAkyürek, #TubaBüyüküstün, #KoşulsuzdestekSK etiketleri 100 Binin üzerinde paylaşım alarak Twitter gündemini alt üst etti.

‘Sevgimiz ve desteğimiz koşulsuzdur’ diyen dünyanın dört bir yanındaki fanların bu büyük ilgisi Türk dizilerinin ve oyuncularının sınırları aştığını bir kez daha gösterdi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.