Yaz Ekranının Merakla Beklenen Dizisi ‘Baht Oyunu’ndan İlk Kareler!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı ARC Film imzalı yeni dizi ‘Baht Oyunu’, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk tanıtımı ile büyük ilgi gören ve merakla beklenen ‘Baht Oyunu’ndan ilk kareler yayınlandı.

 

Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Sıcacık öyküsü, ilgi çekici karakterleri ve genç yıldızlarla usta isimleri buluşturan kadrosuyla dikkat çeken dizinin çekimleri, Serdar Gözelekli yönetmenliğinde devam ediyor. Kısa sürede oyuncular arasında sağlanan uyum ile çalışırken eğlenmeyi ihmal etmeyen ekipte herkesin yüzü gülüyor.

Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı ‘Baht Oyunu’, ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesini izleyicilerle buluşturacak.

‘Baht Oyunu’, yakında Kanal D’de…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.