Fatih Akın Warnermedıa Ve Hbo Max’le Anlaştı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Ödüllü yönetmen Fatih Akın, WarnerMedia ve HBO Max ile uzun yıllar sürecek ve pek çok projeyi kapsayacak bir anlaşma imzaladı.

Ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödül sahibi olan Fatih Akın, önemli bir anlaşmaya imza attı. Aralarında başrolünde Diane Kruger’ın yer aldığı In The Fade/ Paramparça’nın da olduğu son üç filmini Warner Media ile çeken Fatih Akın, WarnerMedia ve HBO Max ile  Türkçe ve Almanca olarak çekilecek  pek çok film ve dizi projesini kapsayacak bir anlaşmaya imza attı.

Fatih Akın ve WarnerMedia, Altın Küre Ödülleri’nde “Yabancı Dilde En İyi Film” ödülünü ve Cannes Film Festival’inde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü” (Diane Kruger) alan “Paramparça” filminin yanı sıra, Avrupa’da pek çok festivalde aday olan “Altın Eldiven” ve son olarak da 27 Ekim 2022’de vizyona girecek olan “Rheingold” filminde birlikte çalıştı.

Dünya çapında bir yapım şirketiyle ilk kez böyle bir anlaşmaya imza atan Fatih Akın: Warner Bros. Pictures  tüm hayatım boyunca bana ilham verdi. Tüm zamanların en önemli filmlerini yaptılar. Muhteşem üç işbirliğinin ardından bu anlaşmayla da emin ellerde olduğumu hissediyorum.

Warner Media’dan Hannes Heyelmann:  Yıllardır Fatih Akın’la çalışıyoruz, bu anlaşma muhteşem işbirliğimizi daha da ileri taşıyacak. Fatih’le birlikte Almanca ve Türkçe pek çok harika içerik üreteceğiz. Onun gibi müthiş yetenekli bir yönetmen ve yazarla çalışmaya devam edeceğimiz için heyecanlıyız.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.