Züleyha Hakan’ı Köşeye Sıkıştırdı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 128'inci bölümüyle ekrana geldi.

#TehlikeliSular etiketiyle sosyal medyanın en çok konuşanları arasında yer alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 128’inci bölümüne Züleyha’nın yollarını ayırdığı Hakan’ın gerçek kimliğini herkese açıklaması damga vurdu.

‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 128’inci bölümünde, gazetede okudukları ile Mehmet Kara olarak tanıdığı ve evlenmek üzere olduğu kişinin silah kaçakçısı Hakan Gümüşoğlu olduğunu öğrenen Züleyha çok öfkelendi. Gazeteyi gösterip hesap sorduğu Hakan’ı hayatından çıkarmaya karar veren Züleyha, Fikret’ten de gerçeği kendisinden gizlediği için hesap sordu.

Züleyha’nın basın toplantısı düzenleyip her şeyi anlatması üzerine Hakan polis tarafından nezarete alındı. Çiftlikteki işleri ele alarak tüm yaşananlara rağmen ayakta olduğunu gösteren Züleyha, savcının devreye girmesiyle Hakan isim benzerliği nedeniyle yanlışlıkla tutuklandığı açıklanarak serbest bırakıldı.

Hakan, Züleyha’yla görüşebilmek için konağın kapısını yıkıp geçti ancak bir türlü onu ikna edemedi. Hakan, Çukurova’ya intikam için geldiğini ancak Züleyha’yla tanıştıktan sonra her şeyin değiştiğini söylese de konaktan hayal kırıklığı içinde ayrıldı.

Hakan’la ilişkisini tamamen koparmak isteyen Züleyha, Fikret’le Hakan’ın şirketteki hisselerini almasını konusunda anlaştı ancak Hakan hisselerini satmayı kabul etmedi. Çolak tüm bu yaşananları Çukurova’daki iktidarını sağlamak için bir fırsat olarak görüp Betül üzerindeki baskısını artırırken, Züleyha’dan sürpriz bir hamle geldi.

Otomobiliyle seyir halindeyken saldırıya uğrayan Hakan, gizemli bir ekip tarafından kaçırıldı. Hakan, yüzündeki maske çıkarıldığında karşısında Züleyha’yı görünce şoke oldu. Hakan’a bir çanta dolusu para teklif eden Züleyha, hisselerini satmasını ve Çukurova’yı terk etmesini istediği Hakan’a silahını doğrultarak bir seçim yapmasını istedi!

‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle 24 Mart Perşembe 20:00’de atv’de!

‘Bir Zamanlar Çukurova’ 129. bölüm tanıtım
https://www.youtube.com/watch?v=X0BL-rChXI0

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.