Alef: Mâl-i Hülya’dan İki Yeni Bölüm Birden Yayında!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin orijinal yapımı ALEF’in yeni sezonu Mâl-i Hülya, 7 Nisan’da ilk 4 bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Büyük beğeni toplayan dizinin 5 ve 6. bölümleri bugün BluTV’de yayında.

 

İlk dört bölümde birbirinin peşi sıra işlenen cinayetlerle gün yüzüne çıkan şifre ve semboller yavaş yavaş aydınlanırken, dizinin yeni bölümlerinde heyecan devam edecek. Zaman zaman katilin zaman zaman ise Defne ve Çınar’ın bir adım öne geçerek sırra yaklaşmasıyla geçmişten günümüze gelen saklı hikaye çözülmeye başlayacak.

 

Başrollerini Taner Ölmez ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı MAY Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Tiryaki otururken; müziklerini ilk sezonda olduğu gibi Mercan Dede’nin bestelediği ‘ALEF: Mâl-i Hülya’nın senaryosu Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil tarafından yazıldı ve Mustafa Altıoklar dramaturg olarak görev aldı. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kadrosunda Hande Soral, Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Aydos ve Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.