‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümleriyle her cuma TRT 1’de!

1 dakikada okuyabilirsiniz

TRT 1’in yeni dizisi ‘Kasaba Doktoru’ ‘Kasaba Doktoru’, TRT 1 ekranında büyük ilgi görmeye devam ediyor. Hikayesi ve karakterleri ile çok beğenilen dizi, sosyal medyada da kısa sürede trendler arasına girdi.

‘Kasaba Doktoru’nun zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.

 

Üç idealist doktorun kesişen yolları…

Dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün üstlenirken, senaryoda ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan imzası var. Farklı hikayesi, ilgi çekici karakterleri ve zengin oyuncu kadrosu ile ekranların yeni favorisi olacak ‘Kasaba Doktoru’, üç idealist doktorun hikayesini konu alıyor.

‘Kasaba Doktoru’nda babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananlar ele alınacak. Hakan Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Oyuncular uzmanlarla çalışıyor…

‘Kasaba Doktoru’nun çekimlerinin büyük bölümü, sanat ekibinin titiz çalışmaları ile hazırlanan kasaba hastanesi dekorunda gerçekleştiriliyor. İzleyiciyi doktorların dünyasına taşımaya hazırlanan ‘Kasaba Doktoru’nun oyuncuları ise canlandırdıkları karakterin uzmanlık alanına göre danışmanlarla bire bir çalışıyor. Dizinin başrol oyuncuları ayrıca set öncesi uzman kadrolar tarafından yoğunlaştırılmış bir eğitimden geçerek çekime hazırlandılar.

 

 ‘Kasaba Doktoru’ yeni bölümleriyle her cuma TRT 1’de…

 

Kasaba Doktoru 2. Bölüm 1. Fragman Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=rZ83l460l9I

 

Kasaba Doktoru 2. Bölüm 2. Fragman Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=XCIWlica4ok

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.