“Camdaki Kız” Perşembe’nin galibi…

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, yayınlanan yeni bölümü ile yine perşembe akşamının galibi oldu. Dizinin yayınlanan 44’üncü bölümü Kantar Medya’nın verilerine göre; AB kategorisinde 5.84 reyting yüzde 16.35 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 6.19 reyting yüzde 16.20 izlenme payı alarak zirvede yer aldı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan yeni bölümü izleyicinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

Camdaki Kız’ın bu bölümünde; Hayri’nin gideceği haberiyle yıkılan Nalan’ın duyguları açığa çıktı. Nalan’a kendini affettiremeyen Feride ise konağı terk etti. Selen’in Cavit’e ortaklık teklif ettiğini öğrenen Muzo’nun Selen’e tepkisi çok sert olurken, Gülcihan da Muzo ve Pera’nın evliliğini engellemek için son çare olarak Pervin’in kim olduğunu Muzo’ya açıkladı.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.