Üç Kız Kardeş ’de sezon finaline doğru heyecan artıyor…

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kanal D’nin, yapımı Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş isimli romanından uyarlanan dizisi “Üç Kız Kardeş” yayınlanan her bölümü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Reyting rekortmeni dizinin temposu ise sezon finaline doğru gitgide artıyor. Çekimlerin tüm hızıyla devam ettiği dizinin setinden eğlenceli görüntüler objektife yansıdı.

Heyecanın giderek tırmandığı dizinin ekibi başarılı sezonlarını hep beraber pasta keserek kutladı. Eğlenceli anlara sahne olan kutlama da oyuncular bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan, sıcak ve samimi öyküsüyle izleyicinin gönlünde taht kuran dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş muhteşem sezon finali ile 14 Haziran Salı akşamı Kanal D’de…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.