TRT 1’in yeni dizisi “Seni Kalbime Sakladım”ın yayın günü belli oldu.

1 dakikada okuyabilirsiniz

TRT 1’in heyecanla beklenen yeni dizisi “Seni Kalbime Sakladım”ın yayın günü belli oldu. Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştığı dizinin ilk bölümü, 30 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak.

 

Sıcacık hikâyesi ve güçlü kadrosuyla sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan “Seni Kalbime Sakladım” dizisi için geri sayım başladı. Çekimleri İstanbul’da tüm hızıyla devam eden dizinin heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın üstlendiği, duygusal bir aşk hikâyesini konu alan dizinin ilk bölümü, 30 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de seyirciyle buluşacak.

 

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği “Seni Kalbime Sakladım”ın senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme alıyor.

 

Seni Kalbime Sakladım’da aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak.

 

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda: Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, Evren Duyal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar yer alıyor.

 

“Seni Kalbime Sakladım”, 30 Haziran’dan itibaren her perşembe TRT 1’de yayınlanacak.

.

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm Fragman Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=oDspnDYW_t4

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.