Detaylı Yapım Bilgileriyle: “DC Süper Evciller Takımı” 29 Temmuz’da Sadece Sinemalarda!..

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yönetmen Jared Stern imzasını taşıyan yeni Warner Bros animasyon filmi “DC Süper Evciller Takımı” geliyor.

DC Süper Evciller Takımı filminde, aynı süper güçleri paylaşan ayrılmaz ikili Süper Köpek Krypto ve Superman, Metropolis’te kötülere karşı beraber savaşıyorlar. Superman ve diğer Adalet Birliği üyeleri kaçırılınca, Süper Köpek Krypto barınaktaki hayvanlardan zoraki bir takım kurmak zorunda kalır. Yarasa Köpek Ace, Koca Göbekli PB, Kaplumbağa Merton ve Sincap Chip yeni kazandıkları güçlerin ustası olurken, bir yandan da Krypto’ya Süper Kahramanları kurtarmakta yardım edeceklerdir.

LEGO ® film serisinin deneyimli yazar ve danışmanı Stern, bu filmle birlikte ilk animasyon film yönetmenliği çalışmasında izleyiciyle buluşuyor. Stern’in sık sık birlikte çalıştığı John Whittington ile birlikte yazdığı senaryo, Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratılmış DC karakterlerine dayanmakta. Filmin yapımcılığını Patricia Hicks, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia ve Jared Stern üstlenmiş. Başyapımcı pozisyonunda John Requa, Glenn Ficarra, Nicholas Stoller, Allison Abbate, Chris Leahy, Sharon Taylor ve Courtenay Valenti bulunuyor.

Stern’e destek olan yaratıcı ekipte yapım tasarımcısı Kim Taylor (The LEGO ® Ninjago Movie) ve editörler David Egan (Game Night, Vacation) ve Jhoanne Reyes (Teen Titans GO! Young Justice) yer almaktalar. Müzikler, Steve Jablonsky (Transformers serisi) imzasını taşıyor.

Warner Bros. Pictures tarafından sunulan, Seven Bucks yapımı DC Süper Evciller Takımı, tüm dünya sinemalarında 27 Temmuz 2022 tarihinde gösterime girecek. ABD için gösterim tarihiyse 29 Temmuz 2022.

Film Türkiye’de de 29 Temmuz’da Türkçe dublajlı olarak vizyona girecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.