FOX’un Yeni Programı Kazanan Restoran 28 Temmuz’da FOX’ta!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Evlerin neşesi, ailelerin sunucusu İlker Ayrık, “Kazanan Restoran” yarışmasıyla FOX izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
28 Temmuz Perşembe itibarıyla ilk kez ekrana gelecek programda; restoranını büyütmek ya da lezzetine, işletmeciliğine güvenip bir restoran açmayı hayal edenler kıyasıya yarışacak, heyecan ve eğlence hiç eksik olmayacak. Yarışmada amaç; keşfedilmemiş yetenekleri bulmanın yanı sıra yarışmacıları hayallerindeki restorana kavuşmalarını, kendi işlerinin patronları olmalarını sağlamak olacak. Ayrıca yarışma sırasında sınırlı sayıdaki Yemeksepeti kullanıcısı, uygulama üzerinden sipariş verdikten sonra değerlendirmelerini yapabilecekler ve kazananı belirlemekte önemli bir rol üstelenecekler.

BÜYÜK ÖDÜL 500.000 TL!

İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla, stüdyodaki şef patron Murat Bozok ve Türkiye’nin büyük restoran patronlarından Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan’ın değerlendirmeleri eşliğinde ekrana gelecek yarışmada kazanan, 500.000 TL’lik para ödülünün sahibi olacak. Yarışmacılar büyük para ödülünün yanı sıra; Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan katkıları ve yatırım destekleriyle hayallerindeki restorana kavuşma şansını da elde etmeye çalışacaklar.

Yapımını TBWA ve Pervasız Yapım’ın üstlendiği heyecan dolu yarışma “Kazanan Restoran”, 28 Temmuz Perşembe itibarıyla her perşembe ve 30 Temmuz Cumartesi itibarıyla her cumartesi, haftada iki kez saat 20.00’de FOX’ta.

Güncel tanıtımı izlemek için: https://www.fox.com.tr/Kazanan-Restoran/fragman/1-Bolum-4-Fragman

https://youtu.be/RGJJuc4acUc

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.