Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Firuzesi Pelin Akil Özbekistan’da!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Oktay Kaynarca ile Onur Tan’ın proje tasarım ve genel hikâyesine imza attığı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin Özbekistan çekimleri hız kesmeden devam ediyor.

“Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinde Firuze karakterine hayat veren Pelin Akil’de Özbekistan’a giden ekibin içinde yer aldı. Daha önceki projelerinde Oktay Kaynarca ile kamera karşına geçen Pelin Akil, rol arkadaşı hakkında ilk kez konuştu.

Akil, “Oktay Kaynarca’yı tek bir cümlede anlatmak istersem ‘Çok düşünen, net konuşan, sohbetiyle enerjisiyle ortama neşe saçan, babacan, merhametli, çocuk aşığı, kendisini çok sevdiğim çalışması çok eğlenceli, güzel yürekli’ derim. Daha önce de birlikte çalıştık” dedi. Pelin Akil’den Firuze yorumu Pelin Akil, hayat verdiği Firuze karakteri için de “Sınır tanımayan doktorlardan olan Firuze, birçok zorlu ortamda görevini yapmış. Cezayir’le (Oktay Kaynarca) tanışmaları da bu görevlerin birinde olmuş. Zeki, kararlı ve ne yaptığını ne istediğini bilen bir kadın” dedi.

“Ben Bu Cihana Sığmazam” yeni sezonda atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.