Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ İçin Özel Grafiti Çalışması!

1 dakikada okuyabilirsiniz

SHOW TV’nin yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisi ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı. Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin nasıl ilerleyeceği büyük merak konusu oldu.

 

Dizinin afişinde ve tanıtımlarında yer alan “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” yazılı grafiti çalışması seyircinin dikkatini çekti. Çekimlerin büyük kısmının gerçekleştirildiği tarihi Yedikule’de dizi ekibinin aldığı özel izinlerle uygulanan duvar yazısı kısa sürede mahallenin en çok fotoğraflanan mekanı haline geldi.

 

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatıyor. Sadi Payaslı karakterini usta oyuncu Ertan Saban canlandırıyor.

 

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

 

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümleriyle her Perşembe saat 20.00’de SHOW TV’de. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.