Aşk Laftan Anlamaz’ın HayMur’unu anlatan 5 şarkı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz yaz içimizi ısıtan ve aşklarıyla gönlümüze taht kuran Hayat ile Murat’ın masalsı hikayelerini unutmak ne mümkün… Gein bu masalsı aşkı bir de şarkılarla hatırlayalım ve bize HayMur aşkını hatırlatan şarkılara bakalım!

1- Yalın – Sevgili Kalp Sancım

Ah benim sevgili kalp sancım… Sen su, sen nefessin muhtacım. Ah benim sevgili baştacım. Bir gün, bir ömür muhtacım…” sözleriyle kalbimizi delip geçen Yalın’ın “Sevgili Kalp Sancım” şarkısı sana da Hayat ve Murat’ın aşkını hatırlatmıyor mu?

2- İlyas Yalçıntaş – İçimdeki Duman

“Biri vardı çoktan izi kaldı kalpte, camımın damlasında…” sözleri sana da ayrı olsalar dahi birbirlerinin kalbinde bir iz olarak kalan Hayat ve Murat’ı hatırlatmadı mı?

3- Mabel Matiz – Gel

“Bu dağlar taşlar şahidim olsun, kalbime sırlarımı gömdüm. Aslı bende sureti kalsın, ben görürüm beni aynasızda…” Hayat ve Murat’ın arasında dağ gibi dizilen sırlar ama hiç bitmeyen aşkları… 

4- Kolpa – Gurur Benim Neyime

“Gel desen gelirim, hadi git de ben giderim, sevmesen de severim. Gurur benim neyime…” sözleri Hayat ve Murat’ın her ne olursa olsun günün sonunda birbirlerinin yanında olan aşkını çok güzel anlatmıyor mu?

5- Hadise – Yaz Günü

“Kapımı çal, hadi kapımı çal.. Hazır ettim ben beni geçir kendimden… Hadi, hadi nefesim ol…” sözleri Hayat ve Murat’ın tutkulu aşklarını muhteşem bir şekilde anlatıyor!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.