Tuzak’ta İşler Karışıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımcılığını ACUNMEDYA ve Fabrika Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu, senaryosunu ise; Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu’nun kaleme aldığı Tuzak 2. Bölümüyle Çarşamba akşamı TV8’de.

İlk bölümüyle sosyal medyada uzun süre konuşulanlar arasında olan Tuzak’ın bu bölümünde ise;

Güven’in (Rıza Kocaoğlu) Bartu’yu vurması sonucu Gümüşay kardeşler delilleri ortadan kaldırmaya çalışır. Demir (Talat Bulut) Güven’in görevi yerine getirmesinden memnundur. Güven’de Demir’den hiç görmediği baba sevgisini gördüğü için mutludur. Ceren (Bensu Soral), olayın ardından babasından hesap sormak isterken geçmişiyle yüzleşir. Bu geçmiş onu derinden sarsar. Aynı zamanda da Ceren, gün geçtikte Umut’a güvenmektedir. Kimseye anlatamadığı babasıyla ve çocukluğuyla ilgili sırlarını ona anlatmaya karar verir. Bu Ceren için duygusal açıdan önemli bir adımdır.

Umut, Demir’e Bartu’nun azmettiricisi olduğunu itiraf ettirmenin yollarını arar. Mahir (Emir Benderlioğlu) Umay (Eylül Su Sapancı) ve Umut, yaşanan şoktan sonra intikam planını değerlendirir. Umut, süreçteki kararlılığını kardeşlerine hissettirir. Demir, Luna’yla (İlayda Çevik) ilişkisi hakkındaki kararını aileye açıklarken; Umut, Luna hakkında Demir’e beklenmedik bir haber verir. Demir, bu bilgi karşısında şaşkınlık geçirir. Güven, işlediği suçun verdiği psikolojik yıkıntılarını taşırken, kimsenin beklemediği bir durum yaratır. Bu sırada Umut, intikam planının gidişatı için önemli bir hamle yapmaya hazırlanır.

Tuzak Çarşamba akşamı TV8’de!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.