‘Hayat Bugün’ Kadrosunda Sürpriz İsimler

1 dakikada okuyabilirsiniz

HAMDİ ALKAN HİSARÖNÜ HASTANESİNİN DEKANI OLARAK HAYAT BUGÜN’DE!

BAŞARILI OYUNCU, NBCUNIVERSAL FORMATS VE O3 MEDYA İŞBİRLİĞİ İLE HAYATA GEÇEN “NEW AMSTERDAM”IN İLK ULUSLARARASI UYARLAMASI “HAYAT BUGÜN’DE DEKAN KEMAL KUYUCU’YU CANLANDIRICAK.

Yapımını  O3 Medya’nın üstlendiği, Show TV ekranlarında ilgiyle izlenen NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi  ‘New Amsterdam’ın uluslararası ilk  uyarlaması olan “Hayat Bugün” ün kadrosuna deneyimli isim Hamdi Alkan dahil oldu.

Setin ilk gününden çekilen fotoğraflar basınla paylaşılırken Alkan, Başhekim Barış Güvener’in( Ulaş Tuna Astepe) telefonlarını bir türlü açmadığı kim olduğu merak edilen Kemal Kuyucu .karakterine hayat verecek. Dekan’ın Hisarönün’de Doç. Dr. Barış tarafından gerçekleştirilen yenilikleri nasıl karşılayacağı şimdiden heyecan yarattı.
Bölümün bir diğer sürprizi ise Açelya Akkoyun’un da konuk oyuncu olarak Hayat Bugün’de yer alması. Sevilen isim bölümde işleri yokuşa süren hasta yakını olarak karşımıza çıkacak.

Başarılı kadrosu samimi anlatımı ve sürükleyici senaryosu ile Hayat Bugün 2 Kasım Çarşamba akşamı Show’tv’de.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.