Yalı Çapkını Youtube Kanalı Sekiz Haftada 1 Milyon Aboneye Ulaştı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Her cuma akşamı Star’da ekrana gelen ve birinciliği elden bırakmayan “Yalı Çapkını” dizisinin YouTube kanalı, yalnızca sekiz haftada 1 milyon aboneye ulaştı.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’u buluşturan Yalı Çapkını dizisi YouTube’da da yoğun ilgi görüyor. Her bölümü 10 milyonu aşan izlenme sayılarına ulaşan dizinin YouTube kanalının abone sayısı da sekiz haftada 1 milyonu aştı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

“ Yalı Çapkını”, yeni bölümüyle her cuma günü Star’da!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.