Gözden Kaçmasın: Günün şarkısı Demet Akalın’dan “Hayalet” olabilir mi?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Ünlülerin skandallarla dolu magazin haberlerini hepimiz seviyoruz, bunun saklanacak bir tarafı yok. “Ya ben hep fular, ben hep belgesel!” diyenlerden bile o günün magazin bombalarına dair sorular alıyorsanız bunu zaten biliyorsunuzudur. Popüler kültür böyledir, kendini konuşturur ve kafanızda insanlara dair imgeler oluşturur. Belki çıkan bir haberin yalan olma durumu bile vardır ama siz o yalana inanmayı tercih edebilirsiniz. 


Fotoğraf: Ünlü Detay

Magazin VTR’lerinin en güzel taraflarından biri o dönemin en popüler şarkılarının kullanılmasıdır. Belki sizin o tarz müzikle hiç alakanız yoktur. Bugün ortaya çıkan Murat Boz ve Eser Yenenler magazin bombasından sonra bu tarz VTR’leri fazlasıyla göreceğiz gibi… Haberi henüz görmediyseniz hemen şuraya bir gazete kupürü ekleyelim.

Elbette bu haberler sonrasında sosyal medya çalkalandı, Twitter adeta coştu. Aralarından seçtiğimiz birkaç tanesini sizlerle paylaşmak istedim.

1- Değişik bir yorum!

2- Sen yine de yapma öyle şeyler güzel kardeşim!

3- Önemli olan her zaman niyet!

4- Herkes çok gergin, durduramıyoruz!

5- Kırılan kalplerin hesabını kim verecek?

6- Farklı bir bakış açısı, anlamlı!

7- Belki durum sandığımız kadar kötü değildir?

Durumlar böyleyken, ortalık çalkalanırken Murat Boz Instagram hesabından beklenen açıklamayı yaptı. 

Artık bundan sonrasında ne olur bilemeyiz. Sosyal medya bu haberle inliyorken açıklamalara inanan da var, inanmayan da var. En nihayetinde tarafların beyanına inanmak bu tarz olayların sonunda haberin takipçisine kalıyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki bu haber daha uzun süre konuşulacağa benziyor. Bu haberin VTR’sinde ise söz ve müziği Gülşen’e ait olan, Demet Akalın’ın son zaman hitlerinden “Hayalet” konuşulacak gibi… Sözlerinden bir kesit paylaşıp, video ile yazıyı kapatalım. 

“Hep bi yanı kırık
Bakma hep bi yanık canım ciğerim ama gösteremem
Sustum ahhh, ölümüne
En büyük cevap anlayana izahat veremem!
Gördüm aydım doydum ben
Senden farkım rütbemden”