Disney+’ın En Çok İzlenen Yabancı Dizilerinden ‘Andor’, İlk İki Bölümüyle Fx’te

2 dakikada okuyabilirsiniz

Lucasfilm’in duyurulduğu andan itibaren merakla beklenen ve ‘Star Wars’ serisinin fırtınasını daha çetin ve sert şekilde devam ettiren dizi ‘Andor’, Disney+’ta serüvenine devam ediyor. Büyük beğeni toplayan diziyi henüz izlememiş olanlar için ise FX kanalı büyük bir sürprizle geliyor. Dizinin ilk iki bölümü bugün FX’ten izlenebilecek. Serinin soluksuz izlenecek 12’nci ve final bölümü ise bugünden itibaren Disney+’taki yerini alacak. 

 

Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=zolV_A6fxu4

 

İSTANBUL, Türkiye (23 Kasım 2022)– ‘Obi-Wan Kenobi’ile ‘Star Wars’ hayranlarına hazine sunan Disney+, serinin sıkı izleyicilerini ‘Andor’la buluşturdu.Bugünfinal bölümünün yayınlanmasıyla tüm sezonun Disney+’ta izlenebileceği dizi için FX’in seyircilerine bir sürprizi bulunuyor. Bu akşam saat 22:20’deFX, ‘Andor’un ilk iki bölümünü ekranlara getirecek.

‘Rogue One: A Star Wars Story’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan ve filmin 5 yıl öncesine giderek Star Wars evrenindeki büyük direnişi anlatan diziyi henüz izleyemeyenler iki ayrı kanaldaki yayınıyla başlangıç yaparak serüvenin tamamını Disney+’tan seyredebilecekler.

Diego Luna, Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller ve Fiona Shaw gibi önemli isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Tony Gilroy oturuyor.

Twitter@DisneyPlusTR

Instagram@disneyplustr

Facebook@DisneyPlusTR

FX HAKKINDA

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTVve TV+platformlarından izlenebiliyor.

DISNEY+ HAKKINDA

Disney+; Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic içeriklerinin yanı sıra, dünyaca ünlü “The Simpsons” ve herkese hitap eden daha birçok dizi, film ve orijinal içeriğin yer aldığı dijital yayın platformudur. The Walt Disney Company’nin amiral gemisi olarak tüketiciye doğrudan yayın servisi sağlayan Disney+, Disney Medya & Eğlence Dağıtım ağının da bir parçasıdır. Platform; filmler, belgeseller, diziler, animasyonlar, kısa içerikler ve sürekli büyüyen orijinal içerik kataloğuyla yayın yapmaktadır. Disney’in sahibi olduğu benzersiz film ve dizi arşivine erişim sunan Disney+, aynı zamanda The Walt Disney Studios’un en yeni yapımlarının yer aldığı tek platformdur. Ayrıca 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok öne çıkan stüdyonun yapımları sadece Disney+’ta yer alır.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.