Şevket Çoruh ve Diren Polatoğulları, Dönüşümlü Olarak “Taxim” Oyununda!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Şevket Çoruh ve Diren Polatoğulları, Baba Sahne’nin kara komediyle gerilimin iç içe geçtiği sürprizlerle dolu prodüksiyonu “Taxim”de dönüşümlü olarak rol alacak!

 

Mart ayından itibaren “Taxim”in Baba Sahne’deki temsillerinde Diren Polatoğulları, turnelerde ise Şevket Çoruh seyirci karşısına çıkacak. Çoruh ve Polatoğulları’nın yanı sıra Ozan Güven, Mert Asutay, Nergis Çorakçı, Seçkin Özdemir, Ömür Arpacı, Felicia Sağnak, Ahmet Balta, Kemal Yazıcı ve Cem Evsen’in birlikte rol aldığı oyun, eğlenceli karakterleri, yüksek temposu ve insan doğasının yarattığı çelişkileri ortaya seren hikâyesiyle ilk günden bu yana kapalı gişe sahneleniyor.

 

“Taxim”, 3-4-5-6 Mart ve 17-18-19-20 Mart tarihlerinde Baba Sahne’de; 21 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde, 24 Mart’ta İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda, 25-26 Mart’ta ise Bodrum Marmara Koleji AKM’nde sahnelenecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.