Veda Mektubu, Kostümleri ve Stylingi ile Tam Not Aldı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kanal D’nin, yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi Veda Mektubu farklı hikayesi, başarılı oyunculukları ile olduğu kadar görkemli kıyafetleri ve stylingi ile de beğeni topladı.

 

Yaşanmış bir hikayenin anlatıldığı Veda Mektubu’nda her karakter için detaylı styling ve kostüm çalışması yapıldı. Canlandırdıkları karakterlerin burçlarına göre renk ve kostüm seçimi tasarlanan

oyuncular için 500’ün üzerinde kıyafetten oluşan bir gardırop hazırlandı.

 

Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Alanur için kırmızı, siyah ve beyaz renkler tercih edilirken, kızı Aslı’yı canlandıran Rabia Soytürk için ise canlı renkler kullanıldı. Geleneksel bir anneyi oynayan Bennu Yıldırımlar için lacivert ve ekru tercih edilirken, Ziya karakterine hayat veren Selim Bayraktar ve Mehmet karakterine hayat veren Emre Kıvılcım için ise şık takımlar ve koyu renk kumaş pantolonlar dikildi.

 

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz

Akçay kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman,Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

Veda Mektubu heyecan dolu yeni bölümüyle 06 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de..

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.