Ömer, ABC1’in En Çok İzlenen Dizisi Oldu!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Star’ın sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle, ABC1 kategorisinin en çok izlenen yapımı oldu.

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle de beğeni toplayan Ömer, ABC1 kategorisinde 5,37 reyting ve 12,50 share ile en çok izlenen dizi oldu.

Nisa’nın geçirdiği talihsiz kaza, Gamze ve Erdal’ın karşılaşmasına sebep olmuştur. Bu karşılaşma Ömer’in hoşuna gitmez. Erdal ile yemeğe çıkan Gamze, karşısında Ömer’i bulur.

 Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlandığı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin

başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Simay Barlas, Haktan Zavlak  ve Tayanç Ayaydın yer alıyor.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

ÖMER, her pazartesi saat 20.00’de Star’da…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.