Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun yeniden bir araya gelebileceği 5 proje!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Bazı ikililer vardır, kolay kolay unutulmazlar, bıraktıkları iz hep hafızalarda kalır. Kiraz Mevsimi’nin Öykü ile Ayaz’ı Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu da bu ikililerden! Onlar çok sevildi ve hala da sevilip takip edilmeye devam ediyorlar. Biz de bu sevilen ikilinin bir araya gelebileceği projeleri listeleyelim dedik. Buyurun yazımıza! 

1- İyileştirici Bir Aşkın Kahramanları

Kiraz Mevsimi gibi bir romantik komediden sonra, Özge ve Serkan’ı dram türünde bir projede birlikte izlesek çok güzel olmaz mıydı? Başına gelen bir olay yüzünden psikolojik olarak dağılmış bir erkek ve onun hayatına mucize gibi gelen bir kadın… Bizce çok güzel ve tutkulu bir hikaye ortaya çıkardı! 

2- Romantik Komedinin Tatlı Aşıkları 

Bu ikilinin romantik komediye çok yakıştığını düşünürsek,  onları tekrar bu tür bir projede görmek isterdik hani! Küçük bir kasabada geçen sıcacık bir aşk hikayesi düşünelim mi? Küçük bir deniz kasabasında yaşayan hafif çılgın genç bir kadın ve teknesini onun yaşadığı kasabanın limanına demirlemiş, deniz aşığı bir erkek… İzlemesi çok keyifli olurdu!

3- Naif Bir Aşk Hikayesi

Yazdığı kitaplarla büyük bir üne sahip olan ama ilhamını kaybettiği için artık yazamayan bir yazar düşünelim, bir de hem ona hem de onun yazdığı kitaplara hayran olan genç bir kadın… Bu yazar ilhamını bu kadında bulsa muazzam olmaz mıydı? Ortaya çok naif, çok özel bir aşk hikayesi çıkardı bizce!

4- Bir İş Kadını ve Bir Gitaristin Aşkı

Tamamen ayrı dünyalara sahip iki insanın aşkı nasıl olurdu? Başarılı bir iş kadını ve geçimini gitar çalıp şarkı söyleyerek sağlayan bir erkek… Ortaya hem ilginç hem de tutkulu bir aşk hikayesi çıkabilir. ‘’Davul bile dengi dengine’’ derler ama, bildiğimiz gibi bu söz aşkta geçerli değildir!

5- İmkansızlıklar İçinde Büyük Bir Aşk

Birbirine düşman olan ailelerin çocukları… Ailesi uğruna sevdiği adamdan vazgeçmek zorunda kalmış bir kadın, bu yüzden ondan nefret eden erkek… Seneler sonra tekrar bir araya gelirlerse ne olur? Ortaya çok tutkulu bir aşk hikayesi çıkar bizce!

Görsel Kaynakları: Grazia, Elele, Seninle, BeStyle, InStyle, Milliyet, We Heart It, Google Images

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.