Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un yeniden bir araya gelebileceği 5 proje!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Adını Feriha Koydum, yayınlandığı döneme damgasını vuran yapımlardan biri. Dizi çok izlendi; başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy çok sevildi ve bu dizi sayesinde kendilerine büyük hayran kitleleri edindiler. Ayrıca onları tekrar bir arada görmek isteyenlerin sayısı da hayli fazla! Adını Feriha Koydum’un ardından ikili bir daha aynı projede buluşur mu bilinmez ama, buluşsalar nasıl olur diye düşündük ve bir araya gelebilecekleri hikayeleri hayal ettik. Buyurun yazımıza! 

1- Çocukluk Aşkı

Bir yetimhanede kalan ve birbirlerine aşık olan iki çocuk, oradan ayrıldıktan seneler sonra karşılaşsalar nasıl olur? Artık daha farklı insanlar ve bambaşka hayatlara sahipler… Bizce onlardan muazzam bir hikaye çıkardı! 

2- Zıt Kutupların Aşk Hikayesi

Naif bir balerin ve sert mizaçlı bir motor tutkunu… Adam bir gün tesadüfen genç kadını izlemeye gelir ve her şey böyle başlar. Zıt kutupların birbirini çekişini izlemek hep çok keyifli olmuştur, bu iki farklı karakterden de çok güzel bir hikaye çıkmaz mıydı sizce? 

3- Romantik Komedinin Tatlı İkilisi

Hazal ve Çağatay’ı genelde dram ağırlıklı projelerde görsek de, romantik komediye de çok yakışacaklarını düşünüyoruz! Bir şirket patronunun yanında asistanı olarak çalışmaya başlayan bir kadın ve patronun şımarık oğlundan nasıl bir hikaye çıkardı acaba? Birbirlerinden ilk görüşte hiç hoşlanmayan bu ikilinin macerası eğlenceli olurdu sanki!

4- Sınırları Kaldıran Bir Aşk

Evden çıkma fobisi olan, odasında kendine ait dünyasını oluşturmuş, varlıklı bir ailenin tek çocuğu olan genç kadının hayatı; yan tarafındaki eve dikkat çekici bir müzisyenin taşınmasıyla değişir mi acaba? Belki onun sayesinde dışarıdaki dünyaya tekrar dönebilir, belli mi olur? Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy böyle bir hikayeye hayat verse harika olmaz mıydı? 

5- Tutkulu Bir Aşkın Kahramanları

Karanlık tarafı olan marjinal bir adam ve bu adamın bir suçlu olduğuna inanıp onu araştırmaya karar veren bir gazeteci… Gazeteci kızımız hayatının haberini yapmak isterken hayatının aşkıyla karşı karşıya mı gelirdi acaba? Böyle bir ikiliden çok tutkulu bir aşk hikayesi çıkar gibi! 

Görsel kaynakları: Google Images, ALL, Harper's Bazaar, Marie Claire, GQ, Gecce, Pinterest, We Heart It 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.