Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yeniden bir araya gelebileceği 5 proje!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz aylarda veda ettiğimiz Kiralık Aşk’ın Defne&Ömer’i ekranın unutulmazları arasındaki yerini çoktan aldı. Defne ile Ömer çok sevildi ve onların bu kadar çok sevilmesindeki en büyük etkenin Elçin Sangu ve Barış Arduç olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İkilinin arasındaki uyum hala çok konuşuluyor ve seviliyor, hal böyle olunca da ‘’Tekrar bir araya gelseler ne şekilde olur?’’ diye düşündük ve biraz hayal kurduk, buyurun yazımıza!

1- Hesapta Yokken Gelen Aşk

Fotoğraflar: Elele, We Heart It, Google Images 

Karanlık işlerle uğraşan bir babanın hiçbir şeyden haberi olmayan kızı ve bu babanın suçlarını açığa çıkarmak için bir şekilde kalabalık ailelerinin içine sızan bir sivil polis. Birbirlerine aşık olurlarsa tutkulu bir hikaye ortaya çıkardı sanki! 

2- Kalbe Dokunan Bir Aşk Hikayesi

Fotoğraflar: Elele, We Heart It, Google Images 

Onlara naiflik de yakışıyor! Ünlü bir müzisyen, bir galeride resmini gördüğü güzel kadından etkilense ve bestelerini ondan ilham alarak yapmaya başlasa, sonra ilhamını aldığı kadın ansızın karşısına çıksa! Elçin ve Barış böyle bir hikayeye hayat verse muazzam olmaz mıydı? 

3- Romantik Komedinin Zıt Kutupları

Fotoğraflar: We Heart It, Google Images 

Elçin ve Barış’a romantik komedinin çok yakıştığını düşünürsek, onları tekrar bu tür bir projede izlemek güzel olurdu sanki! Mesela hayattaki öncelikli amacı kızını mutlu etmek olan boşanmış bir anne ve hiç evlenmemiş olan, en büyük tutkusu hız olan bir adam… Birbirlerine abayı yaktılar diyelim! Elçin ve Barış bu ikilinin eğlenceli ve bir o kadar da tutkulu aşk hikayesine çok yakışırdı bizce!

4- Aşkla Barıştıran Bir Aşk Hikayesi 

Fotoğraflar: We Heart It, Google Images 

Aşkı zayıflık olarak gören, hayatını anı yaşamak üzerine kurmuş bir kadın; kardeşini götürdüğü terapiste yavaş yavaş çekilmeye başlasa nasıl olurdu? Köşe bucak kaçar mıydı yoksa kendini aşka teslim mi ederdi? Böyle bir hikayede Elçin ve Barış’ı birlikte izlesek ne güzel olurdu! 

5- Sevgiden Dönüşen Kuvvetli Bir Aşk

Fotoğraflar: İstanbul Life, We Heart It

Aileleri yönünden yüzleri pek gülmemiş, birbirlerinin ailesi olmuş iki çocukluk arkadaşı… İçlerinden birinin diğerine olan sevgisi aşka dönüşmeye başlarsa, nasıl olurdu? Bizce Elçin ve Barış’a yakışacak bir hikaye ortaya çıkardı! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.