Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (29 Mayıs-4 Haziran)

1 dakikada okuyabilirsiniz


Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde boş zamanlarımızı değerlendirecek en güzel alternatiflerden biri de yabancı diziler… Peki, hangi yabancı dizileri izlemeli? Sizler geride kalan haftanın başlayan yabancı dizilerini derledik. İçlerinden en az birinin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. O halde gelin o dizilerin konu ve fragmanlarına birlikte bakalım!

1) House of Cards (5. Sezon)

Beyaz Saray’ın içinde yaşanan politik entrikaları tüm çıplaklığıyla önümüze seren harika dizi House of Cards, merakla beklenen beşinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Frank Underwood’un koltuk savaşı bu sezon da devam edecek. Eğer hâlâ House of Cards izlemediyseniz bu hafta yapılacak en güzel planınız House of Cards izlemek olsun. Pişman olmayacaksınız!

2) Still Star-Crossed (Yeni Dizi)

William Shakespeare’in en iyi bilinen oyunlarından “Romeo ve Juliet” in devamı niteliğinde olan dizi, Romeo ve Juliet’in trajik ölümünden sonra Montague ve Capulet ailelerinin hikayelerini anlatıyor. 16. Yüzyıl Verona’sın da geçen dizi, Juliet’in siyahî kuzeni Rosaline’i merkezine alıyor. Anne ve babasının ölümünden sonra Rosaline, teyzesi ve amcası tarafından sahiplenilir ve bir hizmetçi olarak zorla çalıştırılır.

3) F is for Family (2. Sezon)

70’li yılların geleneklerini yaşamak isteyen Murphy ailesini merkezine alan animasyon dizi F is for Family, ikinci sezonuyla ekranlarda… Animasyon severlerin ilgisini çekebilecek türden bir yapım.

4) Animal Kingdom (2. Sezon)

Anneannesinin yanına taşınması sonucu suç dünyasına adım atan Joshua’nın, yeni ailesiyle birlikte yaşadığı olayların anlatıldığı Animal Kingdom, merakla beklenen ikinci sezonuyla ekranlara döndü. Haftanın şans vermeye değer güzel alternatif adaylarından…

5) The Carmichael Show (3. Sezon)

Jerrod’ın ilişkisi konusunda engel olan ailesine karşı mücadeleyi anlatan The Carmichael Show, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

6) Kingdom (3. Sezon)

Ünlü dövüşçü Alvey ve oğlu Nate’in dövüş salonu açabilmek için çıktıkları yolda başlarından geçen olayların anlatıldığı Kingdom, üçüncü sezonuyla ekranlarda… Aksiyon ve dövüş sahnelerinden hoşlananlar için Kingdom onları bekliyor.

7) Flaked (2. Sezon)

Garsonlukla hayatını geçiren London’un büyüsüne kapılan ve kendisine yalanlarla dolu bir dünya inşa eden Chip’in trajikomik hikayesini anlatıldığı Flaked, ikinci sezonuyla ekranlara döndü. Haftanın şans verilebilecek alternatiflerinden…


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı