The Simpsons: Bir Yuva Yıkıldı

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

The Simpsons’dan Bart’ın hazin kaderi haberinden sonra bir kötü haber daha geldi. Variety‘nin haberine göre, Homer yıllar içinde narkolepsi (sürekli uyku isteği) hastalığına yakalanıyor ve Marge ile boşanıyor! Homer hayatına girecek bir sonraki isim şimdiden belli oldu. ‘Girls’ dizisinin yıldızı Lena Dunham’ın seslendireceği bir eczacı ile birlikte olacak.

Dizide pek çok yenilik düşünülüyor. Mesela, ‘Boyhood’ filmindeki gibi Bart’ın da yıllar önce ve sonrasındaki halleri de flashback ve flashforward’larla ekrana gelecek.

 

600 bölüme ulaşan The Simpsons yapımcısı, South Park ve Family Guy’ın da üstüne çıktıkları için bu sayının epey yüksek olduğunu da söylüyor. Dizinin prodüktörü Al Jean, The Simpsons’a Neil Armstrong ve J.D. Salinger’i konuk etmeyi çok istediklerini ancak ikisi de vefat ettiği için bunu başaramadıklarını da sözlerine ekledi!

 

Bakalım Homer ve Marge’ın yüzyıllardır süren efsane aşkının sona ermesine dizinin hayranları ne diyecek? 

Kaynak: Radikal

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.