Filinta’da N’oluyo? (26. Bölüm)

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

Bıçak Ali’nin şuurunun yeniden yerine gelmesiyle birlikte, Kadı Gıyaseddin öncülüğünde mahkeme kurulur. Bu mahkeme ilginç savunmalar ve konuşmalara gebe olacaktır… Rıza’nın Bıçak Ali’yi öldürme iddiası ve ifadesiyle yargılattığı Mustafa’nın son davasında karar ne olacaktır? Mustafa, Bıçak Ali ve Rıza’nın geçmişe dönen bu hesaplaşması nereye varacaktır? Rıza hakkında verilen karar neleri etkileyecektir? Ve Gıyaseddin’in mahkemede herkesi şaşırtan kararı ne olacaktır?

 

 

Üsküplü, ilginç bir şekilde, Hasan’ın katilinin Anita olduğunu Kadılığa bir duyurmak ister… Zabitin işbirliği yaptığı biri mi vardır? Ve Üsküplü gerçekte kimlere hizmet ediyor ve ne yapmaya çalışıyordur? Abdullah Mustafa’nın geçmişi hakkında bilgi sahibi olmak için canhıraş çalışmaya devam eder… Yaptığı araştırmalar sonunda Mustafa’ya ailesi hakkında bazı gerçekleri söyler. Mustafa kafasındaki soruları yavaş yavaş yanıtlarken soluğu kimin yanında alacaktır?

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.