The Walking Dead: 6. Sezon Haberleri

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

Çılgın bir 5 sezonu geride bırakan The Walking Dead’in 6. Sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. AMC’nin bir ekibinin de hız kesmeden Fear The Walking Dead’in çekimlerine devam ettiğini belirtelim. Doğal olarak her iki Walking Dead serisinden de haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda The Walking Dead’in 6. Sezonun Stephen King tarafından yazılacağı açıklanmıştı.  Sanıyoruz Stephen King dizideki ana karakteri pek sevmiyor olabilir. Gelen haberler yüzümü ekşiten cinsten. Haberimiz buradan sonrasına spoiler eşliğinde devam edeceğiz. 

 

İlk haberimiz kadroya dahil olan oyuncularla ilgili olacak. Karkaterlerden biri Kirk, 30 yaşlarında eskiden mavi yakalı, kuralları bozmamaya gayret eden standart Amerikan rüyası peşinde koşmuş bir karakter olacak. Bir diğer karakterimiz Hilda yine 30’lu yaşlarında çekici güzel bir kadın. Kirk’ın hanımı ve gerçekten hayatın her alınında Kirk’e yardım eden birisi. Bu iki karakteri hali hazırdan oyuncu seçmeleri devam ediyor. Kadroya dahil olan Heath karakterini kimin oynayacağı belli oldu. Hatta çekimlere bile başladı.

 

Corey Hawkins – Heath 

Çizgi roman serisinde okuyucuların karşısına 69. sayıda çıkan Heath karakteri Alexandria’ya Aaron tarafından getirelin ve 6. Sezonda karşımıza çıkacak olan bir diğer karakter. 

 

Kadrodan ayrılan ve fanlara üzecek bir haberimiz daha var. Sıkı durun hazır mısınız? Stephen King’in senaryo kadrosuna dahil olduğu haberinden hemen sonra yaptığı bir duyuruda Darly Dixon’un 6. Sezonda hakkın rahmetine kavuşacağını söylemişti. Daha sonra karşımıza çıkıp gevrek gevrek gülerek bunun bir 1 Nisan şakası olduğunu söyledi. Şaka gerçekten kaka oldu. The Spoiling Dead Fans verdiği bilgiler arasında Darly Dixon abimize 6. sezon itibariyle veda edeceğiz.

 

Bonus: Fear The Walking Dead’in Posteri

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.